Kontakt

(+420) 488 440 588

ota klekner

Advokátní kancelář Klekner

Našim klientům poskytujeme zejména právní služby pro podnikatele a obchodní společnosti při jejich podnikání včetně nastavení vnitřních pravidel v obchodních společnostech, zejména GDPR a riskmanagement. Dále poskytujeme služby spojené s přípravou a revizí smluv a právní asistenci při převodech nemovitostí včetně úschov finančních prostředků.

V současné době naše kancelář poskytuje právní služby a právní poradenství právníky se zkušenostmi z mezinárodních a českých právnických firem.

Mezi klienty advokátní kanceláře patří jak samostatní podnikatelé z České republiky a ze zahraničí, tak nadnárodní obchodní společnosti s pobočkami po celém světě. Pro klienty poskytujeme komplexní právní služby v rámci jejich předmětů podnikání a zprostředkujeme jim i právní poradce v zahraničí.

Advokátní kancelář pravidelně poskytuje poradenství zejména v oblastech pracovní právo, obchodní právo, smluvní právo, občanské právo, autorské právo, licenční právo a převody nemovitostí také v anglickém jazyce a to v regionu Liberec, Jablonec nad Nisou a Mladá Boleslav.