Kontakt

(+420) 488 440 588

ota klekner

Advokátní kancelář Klekner

Advokátní kancelář byla založena v Liberci v roce 2017 JUDr. Otou Kleknerem. Ze všeobecné advokátní praxe se zaměření kanceláře rychle změnilo na řešení každodenních problémů podnikatelů a obchodních společností při jejich podnikání. S nárůstem klientely bylo zapotřebí také rozšířit tým právníků. V současné době tak kancelář poskytuje právní služby a právní poradenství právníky se zkušenostmi z mezinárodních a českých právnických firem.

Mezi klienty advokátní kanceláře patří jak samostatní podnikatelé z České republiky a ze zahraničí, tak nadnárodní obchodní společnosti s pobočkami po celém světě. Pro klienty poskytujeme komplexní právní služby v rámci jejich předmětů podnikání a zprostředkujeme jim i právní poradce v zahraničí.

Advokátní kancelář pravidelně poskytuje poradenství zejména v oblastech pracovní právo, obchodní právo, smluvní právo, občanské právo, autorské právo, licenční právo a převody nemovitostí také v anglickém jazyce a to v regionu Liberec, Jablonec nad Nisou a Mladá Boleslav.